از 8 صبح تا 8 شب ۰۲۱۲۲۸۸۳۹۳۲

نکاتی مفید در انتخاب پارتیشن اداری

نکاتی مفید در انتخاب پارتیشن اداری

 

انتخاب تجهیزات جدید برای دفتر کار شما نیز توجه به نکات بسیاری دارد. انتخاب ایستگاه های کاری راحت و مناسب نیازمند تصمیم گیری های مهم و جدی می باشد. پارتیشن اداری از جمله موارد بسیار مهم و حیاتی در امر تجهیز دفتر کار است. جدا از بهینه سازی فضای کار، پارتیشن ها جلوه ای حرفه ای به محل کار شما هدیه می کنند. دلایلی وجود دارند که اهمیت استفاده از پارتیشن اداری در فضای کاری را به اثبات می رساند. پارتیشن اداری با ایجاد فضای برنامه ریزی شده شخصی محیطی امن برای کارکنان ایجاد می نماید. ایستگاه های کاری ارگونومیک نقش مهمی در افزایش بازده کارکنان دارد. از این رو انتخاب این پارتیشن ها به منظور بهبود کارایی تجهیزات بسیار اهمیت دارد. این صفحه های جداکننده معمولاً دارای طیف گسترده از استایل ها و نتایج متنوع هستند.

فاکتورهایی مهم در حین انتخاب پارتیشن اداری مناسب برای تجهیز یک دفتر کار

پارتیشن اداری انواع متنوعی نسبت به ارتفاع و موادی که در ساخت آن ها به کار رفته دارند.از این رو پیش از انتخاب پارتیشن اداری توجه به رنگ، جنس و ارتفاع متناسب با محیط شما حائز اهمیت است. فاکتور هایی مهم در خرید پارتیشن ها:

ارتفاع پارتیشن اداری

در انتخاب تجهیزات اداری به ارتفاع پارتیشن ها باتوجه به موارد استفاده و نیازتان دقت کنید. پارتیشن های اداری معمولا دارای سه دسته ارتفاع هستند: – پارتیشن های نیمه برای ایجاد کابین ها در اداره هایی با پلان باز استفاده می شوند. – پارتیشن های تمام قد از سقف تا زمین ارتفاع دارند و همانند دیوار و یا پرده های موقت عمل می کنند. این پارتیشن ها برای جداسازی فضا های بزرگ به کار برده می شوند. – سومین نوع پارتیشن اداری دسته ای هستند که شکلی شبیه به آکاردئون داشته و به ارتفاع پارتیشن های تمام قد هستند. با استفاده از این نوع دسترسی به فضا های مجاور میسر خواهد بود.

مواد سازنده پارتیشن اداری

در ساخت پارتیشن های اداری موقت مواد اولیه متنوعی مورد استفاده قرار میگیرد. این مواد شامل فوم های پوشیده شده با پارچه، چوب های سبک، صفحه های پلاستیکی و یا شیشه ای هستند. با در نظر گرفتن فضای موجود، طرح و دکوراسیون دفتر می توانید مناسب ترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید. اگر هدف شما جذب نور طبیعی به دفتر است، پارتیشن های شیشه ای گزینه ی خوبی است. در صورتی که در محیط های کاری که مداوم در حال تغییرات هستند بهتر است از پارتیشن هایی با جنس بادوام استفاده شود.

توسعه پارتیشن اداری در آینده

در هنگام انتخاب پارتیشن اداری بهتر است برنامه های احتمالی توسعه آینده را نیز در نظر داشته باشید. پارتیشن های چرخدار و قابل حمل معمولا سبک هستند و می توانند به راحتی از جایی به جای دیگر جا به جا شوند. بنابرین این نمونه ها بهترین گزینه برای تغییرات آینده خواهند بود. به منظور انتخاب مناسب ترین و کاربردی ترین نوع پارتیشن اداری برای محیط کار خود، پیشنهاد می کنیم از توصیه های یک متخصص استفاده کنید. یک کارشناس حرفه ای گزینه های مقرون به صرفه و متناسب با بودجه شما دراختیارتان قرار می دهد.

 

 

مامجری زیباترین و باکیفیت ترین پارتیشن ها با مناسب ترین قیمت به صورت تضمینی هستیم.

باماتماس بگیرید.

مهندس احسانی

09120184057

021-22889843

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *