از 8 صبح تا 8 شب ۰۲۱۲۲۸۸۳۹۳۲

میز اداری مدیریتی

میز اداری مدیریتی

میز مدیریت یکی از اصلی ترین مبلمان اداری به شمار می آید، که در انتخاب آن باید به مواردی نظیر رنگ، طرح و فرم، ارتفاع، زیبای و … توجه شود. چرا که این میز جلوه خاصی را به اتاق مدیریت می دهد  و یکی از فاکتور های مهم جذب مشتری محسوب می شود.

آیا شما هم به دنبال بهترین نوع میز مدیریت می باشد؟ در اتاق مدیریت باید از خاص ترین دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری استفاده شود. به همین جهت میز های مدیریت باید از طراحی خاص و متفاوتی برخوردار باشد. علاوه بر زیبایی ظاهری در میز  مدیریت باید اصل ایمنی و ارگونومی به خوبی رعایت شده باشد تا بتواند مانع خستگی مدیران در طولانی مدت شود و احساس راحتی را برای آن ها به دنبال دارد.

 

میز مدیریت

امروزه این میز ها جایگاه ویژه ای را در بین مبلمان اداری به خود اختصاص داده اند. اندازه، متریال و طرح این میز ها نسبت به گذشته تغییرات چشمگیری داشته است. به عنوان مثال اندازه آن بزرگتر و زیباتر شده همچنین از سازه های ام دی اف ، اچ دی اف و … در آن بکارگیری شده است. که این عوامل ابهت خاصی را به میز مدیریت داده است.

 

ویژگی های میز مدیریت

این میز از نظر سایز بزرگتر از میز های کارمندی می باشد. چرا که با وجود سیستم، لوگوی سازمان، کاتالوگ و دیگر وسایل باید از فضای بازی برخوردار باشد.در این میز معمولا از رنگ های تیره و جذابی نسبت به میزهای اداری استفاده می شود، همچنین فرم و طرح میز مدیریت متفاوت از دیگر میز ها می باشد و باید از طراحی خاصی پیروی کند. بلند بودن میز مدیریت عدم دسترسی مدیر به لوازم را به دنبال دارد و کوتاه بودنش خم شدن او را در نتیجه این میز باید از نظر ارتفاع مناسب باشد. یکی از عوامل مهم در این میز زیبایی آن می باشد که باعث افزایش جذابیت اتاق می شود، بدین منظور می توان به قسمت جلوی میز با برجسته سازی و استفاده از ام دی اف های رنگی جلوه چشمگیری داده شود.

 

مزیت میز مدیریت

از مزیت های مهم این میز زیبایی، دوام، رعایت ایمنی و استاندارد از نظر اصول ارگونومی می باشد که راحتی و آرامش را برای مدیران به ارمغان می آورد.