از 8 صبح تا 8 شب ۰۲۱۲۲۸۸۳۹۳۲

پارتيشن تك جداره آلومينيوم شش ميل

پارتیشن تک جداره کلاف آلومینیومی اداری

 پارتيشن تك جداره آلومينيوم شش ميل

پارتيشن تك جدارهآلومينيوم شش ميل، همان دیوارهای جداکننده آلومینیومی تک جداره است که دارای فریم آلومینیومی و پرکننده ام‌دی‌اف و شیشه می‌باشد. به جهت ضخامت ام‌دی‌اف آن‌که شش میلی‌متر است، به این پارتیشن‌ها، پارتيشن تك جداره آلومينيوم شش ميل می‌گویند.

قابل‌ذکر است که در این پارتیشن‌ها، ضخامت شیشه به‌کاررفته در ام‌دی‌اف، چهار میلی‌متر است. ارتفاع پارتیشن آلومینیومی، بر اساس نیاز مشتری و نوع کاربرد آن تعیین می‌شود. ارتفاع درب نیز بنا به نیاز مشتری تعیین می‌شود اما استاندارد درب‌های پارتیشن تک جداره آلومینیومی، از دو متر کمتر نمی‌شود.

آلومینیم به‌کاررفته در پارتیشن تک جداره آلومینیوم شش میل، داراي تنوع رنگ از نوع کوره‌ای پودری و در رنگ‌های صدفي، سفيد، مسي، مشكي، طوسي، نارنجي، قرمز ، آبی  و … است. تنوع رنگ صرفاً در قاب آلومینیوم این پارتیشن‌ها نیست بلکه در پرکننده ام‌دی‌اف نیز تنوع رنگ سفید، نقره‌ای، ماهاگونی، آرموت، راش، افرا و … می‌باشد. در مورد تنوع شیشه‌های به‌کاررفته نیز می‌توان به شیشه‌های مات، شفاف، سندبلاست یا ساتینا وراهو مات اشاره نمود.

در این پارتیشن‌ها بنا به درخواست مشتری می‌توان ترکیبی از ام‌دی‌اف و شیشه در قابآلومینیومی استفاده نمود و گاهی سفارش مشتری برای مدل‌های دیگری مانند درصد بیشتر ام‌دی‌اف به‌عنوان پرکننده و بلعکس می‌باشد. قدرت مانور بر روی مدل‌های پارتیشن‌های آلومینیومی زیاد است.

پارتیشن آلومینیم معمولاً در اداره‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و در کل، محیط‌های اداری استفاده می‌شود. برخلاف پارتیشن دوجداره خاصیت عایق صوت و حرارت ندارد.

این نوع پارتیشنها داری طول عمر بالا و قیمت بسیار مناسب و ارزان میباشند .

ویژگی‌ها و مزایای معرفی پارتيشن تك جداره آلومينيوم شش ميل:

  • به‌راحتی و به‌سرعت نصب می‌شود.
  • تنوع رنگ در ام‌دی‌اف بکار رفته دارد.
  • قیمت پارتیشن آلومینیومی بسیار مناسب است.
  • شیشه‌های به‌کاررفته، در چند مدل مختلف به کار می‌رود.
  • پارتیشن آلومینیومی عایق صوت و حرارت نیست.
  • برخلاف پارتیشن دوجداره ایستایی و استحکام بالایی ندارد.
  • پروفیل آلومینیم آن دارای تنوع رنگ است.
  • تعویض قطعات پارتیشن و جابه‌جایی آن‌ها به‌آسانی مقدور است.