از 8 صبح تا 8 شب ۰۲۱۲۲۸۸۳۹۳۲

پارتيشن تك جداره آلومينيومی 16 ميل

پارتيشن تك جداره آلومينيومی 16 ميل

 

معرفی پارتيشن تك جداره آلومينيومی 16 ميل:

در پارتيشن تك جداره آلومينيومی 16 ميل نیز مانند پارتيشن شش ميل، پروفیل پارتیشن آلومینیومی، از جنس آلومینیم با رنگ کوره‌ای بوده و پرکننده قاب آلومینیم با ام‌دی‌اف و شیشه می‌باشد. بنا به درخواست سفارش‌دهنده نسبت ام‌دی‌اف و شیشه به‌کاررفته در قاب آلومینیومی متفاوت خواهد بود. به این پارتیشن‌ها، پارتيشن آلومينيومی 16 ميل می‌گویند زیرا ضخامت ام‌دی‌اف به‌کاررفته در آن، 16 میلی‌متر است.

در تمام انواع این پارتیشن‌ها، ضخامت شیشه به‌کاررفته در کنار ام‌دی‌اف، چهار میلی‌متر می‌باشد. ارتفاع پارتیشن آلومینیومی و درب پارتیشن را سفارش‌دهنده با توجه به سلیقه، نوع کاربرد پارتیشن در فضای موجود و همچنین مشاوره با طراح و پارتیشن ساز تعیین می‌کند.

پارتیشن تک جداره 16میل

آلومینیم به‌کاررفته در پارتیشن تک جداره آلومینیومی 16 میل، داراي تنوع رنگ از نوع کوره‌ای یا ازنوع آبکاری آنادایز شده است. در بین رنگ‌ها، رنگ‌های سفيد، طوسي و مشکی طرفداران زیادی دارند؛ اما رنگ‌های صدفي، مسي ، قرمز و آبی هم سفارش داده می‌شوند.

تنوع رنگ در پرکننده ام‌دی‌افپارتیشن 16 میلنیز وجود دارد. در بین رنگ‌ها، رنگ‌های سفید و نقره‌ای بیشتر سفارش داده می‌شوند و رنگ‌های ماهاگونی، آرموت، راش، افرا درخواست متعادل دارند

.

شیشه‌های به‌کاررفته در پارتیشن تک جداره 16 میل در مدل‌های مات، شفاف، سندبلاست یا راه و مات اجرا می‌شوند. انتخاب اینشیشه‌ها نیز به نوع کاربرد و سلیقه سفارش‌دهنده بستگی دارد.

باز گشایی پارتیشن تک جداره آلومینیومی آسان است و میتوان به راحتی آن را باز نمود. چنانچه نیاز به جابه‌جایی این پارتیشن‌ها جهت تغییر دکوراسیون باشد، به‌سادگی جابه‌جا می‌شود. در شرایطی که نیاز به این پارتیشن‌ها نداشته باشند، می‌توانند آن را به‌عنوان پارتیشن آلومینیومی دست‌دوم به فروش رساند.

نکته بسیار جالبی که در مورد این نوع از پارتیشنها میتوان به آن اشاره کرد و در واقعه نقطه قوت این نوع جداکننده ها است .علاوه برقیمت پایین و ارزان آنها ، طول عمر بالا و با دوام بودن این تفکیک کنندهاست. که باعث میشود که بتوان به دفعات از آنها استفاده کرد

پارتیشن آلومینیومی

ویژگی‌ها و مزایای معرفی پارتيشن تك جداره آلومينيومی 16 ميل:

  • پارتیشن آلومینیومی قیمت بسیار مناسبی دارد.
  • نصب پارتیشن آلومینیومی به‌سرعت انجام می‌شود.
  • پارتيشن تك جداره آلومينيومی در رنگ ام‌دی‌اف و رنگ آلومینیم، تنوع دارد.
  • این پارتیشن حتی اگر تا سقف هم اجرا شود، عایق صوت و حرارت نیست.
  • برخلاف پارتیشن دوجداره ایستایی و استحکام بالایی ندارد.
  • تعویض قطعات پارتیشن و جابه‌جایی آن‌ها به‌آسانی میسر است.
  • شیشه‌های پارتیشن آلومینیومی 16 میل، در مدل های مختلف به کار می‌رود.
  • این نوعپارتیشنها طول عمر بالایی دارند.