از 8 صبح تا 8 شب ۰۲۱۲۲۸۸۳۹۳۲

پاراوان تصویری

پاراوان تصویری

یکی از عناصری که برای تفکیکی فضا می توان از آن استفاده نمود، پاراوان تصویری است. در برخی از منازل که سالن بزرگی داشته ولی نمی توانند از همه قسمت های آن استفاده کنند؛ در محیط های کاری همانند آرایشگاه ها و…. می توان به کمک انواع پاراوان حتی از فضاهای پرت نیز استفاده نمود.

معرفی پاراوان تصویری:

در ابتدا لازم می دانیم که شما با این نوع از پاراوان ها آشنا کنیم. پاراوان که تحت عنوان دیوار کاذب نیز شناخته شده است، وسیله ای برای تقسیم بندی یک فضا به چند قسمت است به گونه ای که هر کدام از قسمت ها به راحتی شخصی سازی می شود. پاراوان تصویری یکی از زیباترین انواع پاراوان است که بر روی آن تصاویر مختلفی طراحی شده است و در نتیجه کمک می کند تا شما متناسب با سلیقه خود و فضای مد نظر، بتوانید از مدل های مختلف پاراوان استفاده کنید.

همچنین لازم به ذکر است که در ساخت و تولید انواع پاراوان تصویری به اندازه نیز توجه شده است. در نتیجه این امکان وجود دارد که مشتریان برحسب فضای مد نظر بتوانند از پاراوان تصویری مناسب استفاده کنند.

مزایای استفاده از پاراوان تصویری:

  • با توجه به این که بر روی پاراون تصویری انواع اشکال و طرح های زیبا، شیک، کلاسیک و فانتزی نقش بندی شده است لذا نمای زیبایی را به فضای مربوطه می دهد و سالن شما را در کنار تفکیک فضا، جذاب تر می کند.
  • قابلیت جا به جایی پاراوان تصویری وجود دارد و شما هر زمان که بخواهید می توانید تقسیم بندی فضا را به سبک جدید تغییر دهید.
  • برخی از انواع پاراون تصویری قابلیت شست و شو دارند که در زمان خرید باید از فروشنده جویا شوید. این امکان وجود دارد که در صورت کثیف بتوانید بدون دردسر، جرم ها را از بین ببرید.
  • شما باهزینه مناسبمی توانید یکی از انواع پاراون های تصویری را تهیه کنید.