از 8 صبح تا 8 شب ۰۲۱۲۲۸۸۳۹۳۲

میز کنفرانس با پذیرایی

میز کنفرانس

یکی از عوامل مهم سالن همایش میز کنفرانس می باشد. با توجه به محیط برگزاری همایش، نوع جلسات، فعالیت سازمان از مدل های متفاوت این میز استفاده می شود. این میز باید به گونه ای طراحی شود که مانع ایجاد خستگی استفاده کنندگان شده و احساس راحتی را برای  آن ها به ارمغان آورد.

و همچنین از لوازم ضروری هر اداره و سازمانی میز کنفرانس می باشد. از این وسیله برای برگزاری همایش های علمی، فرهنگی، جلسات گروهی و … استفاده می شود. عموما این میز در طرح ها و جنس های مختلفی همچون شیشه، آلومینیوم، چرم، ام دی اف تولید می شود. همچنین در ساخت آن از رنگ های متفاوتی مثل فندقی، ونگه، و … بکارگیری می شود.

 

میز کنفرانس

این میز با توجه به نیاز های کاری و حرفه ای دارای ویژگی های  متفاوتی می باشد. همچنین یکی از اجزاء مهم  مبلمان اداری بشمار می رود. همانطور که از اسم این میز مشخص است از آن برای جلسات، مذاکره و کنفرانس مورد استفاده قرار می گیرد. سالن کنفرانس محیطی است که تصمیم های مهم اداری و مدیریتی و همچنین خلق ایده های نو در آن صورت می گیرد. لذا نوع طراحی و پارتیشن بندی در آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. از آنجایی که این میز یک پل ارتباطی چند طرفه بین افراد می باشد باید در انتخاب طرح و رنگ آن دقت شود.

 

ویژگی های میز کنفرانس

برای خرید و انتخاب این میز باید به نوع و میزان حجم کار، بزرگی و کوچکی محیط کار، فضای اتاق و تعداد نفرات توجه شود. شکل ظاهری این میز می تواند با توجه با نقشه محیط کنفرانس به صورت مربعی، بیضی و دایره انتخاب شود. میز های کنفرانس در جنس های مختلف شیشه، چوب و فلز تولید می شود. که با توجه به میزان فضای اتاق که توان پخش تصویر یا فیلم در آن وجود دارد یا نه، می توان هر یک از انواع آن را خریداری نمود.

 

مزیت های میز کنفرانس

از میز کنفرانس برای برگزاری همایش، جلسات داخل سازمانی و برگزاری جلسات انعقاد قرارداد با دیگر سازمان ها استفاده می شود. تکنیک های بکار گرفته شده در میز کنفرانس از خم شدن ناخواسته کاربران جلوگیری می کند و به نوعی مانع خستگی در شرکت کنندگان شده و احساس راحتی را برای آنان فراهم می سازد.