از 8 صبح تا 8 شب ۰۲۱۲۲۸۸۳۹۳۲

پارتیشن های اداری شیشه ای

پارتیشن های اداری شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای یک راه حل مدرن برای تقسیم فضای بین کارکنان در محل کار هستند و در دفاتر معاصر در سراسر جهان به وفور استفاده می شوند. پارتیشن های بدون فریم که نوعی از پارتیشن های اداری شیشه ای هستند ، دو ویژگی زیبایی و شفافیت را دارند و ظرافت را به دکوراسیون محل کار شما اضافه می کنند.

متن زیر ترجمه ی مقاله ای از وب سایت انگلیسی officeblindsandglazing است .

در ابتدا ممکن است هنگام فکر کردن به این که قرار است مقدار قابل توجه ای پول جهت یک دیوار از جنس کریستال خرج کنید ، کمی دو به شک شوید . در این متن تلاش شده است تا با افزایش دانش شما نسبت به مزایای پارتیشن های اداری شیشه ای ، چشم شما را به حقیقت باز کرده و این شک را بر طرف کنیم . برای مثال یکی از بارزترین این ویژگی ها افزایش نور محیط و امکان نطارت کافی بر روی کارکنان است .

ضمناً باید خاطر نشان کرد ، اگر دفتری شلوغ دارید و فکر می کنید که این دیوار های شیشه ای توانایی مقابله با آلودگی صوتی را ندارند ، سخت در اشتباه هستید . توانایی کاهش صدای اطراف یکی از اصلی ترین دلایل توصیه پارتیشن های اداری شیشه ای است . به طور دقیق تر می توان گفت هدف اصلی از تولید شیشه های دو جداره از بین بردن امواج و جلوگیری از آزار آلودگی صوتی است . بدین ترتیب این نوع تقسیم کننده های فضای اداری ، محیطی جهت تمرکز آسان تر برای کارمندان ایجاد می کند .

مزایای پارتیشن های اداری شیشه ای

بدون شک هر دفتر و اداره نیاز به میزان زیادی نور دارد . چیزی که درب ها و پنجره های معمولی نمی تواند برای شما فراهم کند . پارتیشن های تمام شیشه ای کف تا سقف حداکثر نور ممکن را برای یک اتاق فراهم می کنند و با ایجاد توهم بصری فضا را بسیار گسترده تر نشان خواهند داد . حضور نور طبیعی موجب بهبود خلق و خوی کارکنان شما خواهد شد . علت این امر ترشح سرتونین در اثر مواجه شدن با تابش نور خورشید است ، که این امر موجب افزایش خلاقیت می شود . این اتفاق نه تنها سطح تمرکز و فعالیت را بهبود می بخشد ، بلکه با افزایش سطح ویتامین د بدن و بهبود عملکرد سیستم ایمنی ، باعث می شود کارمندان شما روزهای کمتری مریض شده و بهره ی کاری بیشتری داشته باشند .

علاوه بر ویژگی های ذکر شده روی اشخاص ، نور طبیعی با تعدیل هزینه های روشنایی به مرور زمان با کاهش و تعدیل هزینه ی برق مصرفی ، هزینه ی نصب پارتیشن و دیواری های شیشه ای را جبران می کند .

کاهش قبض های برق تنها اثر پارتیشن های اداری شیشه ای بر روی هزینه های شما نیست . به یاد داشته باشید که این دیوار های شفاف بدون ایجاد هرگونه اختلال ، تعطیلی و نیاز به عملیات عمرانی برای شما چند اتاق جدید ایجاد خواهد کرد . ضمناً هر زمان که لازم باشد می توان این دیوار ها را جدا کرده و به فضای پیشین دست یافت و این یک ویژگی منحصر به فرد محسوب می شود . به خاطر داشته باشید که می توانید از این شیشه ها در مکان های دیگر نیز استفاده کنید و در صورت نقل مکان نیاز نیست ، هزینه های سنگین متحمل شود .

اولین حضور و اولین برخورد برای یک مشتری می تواند بسیار مهم باشد . یک ظاهر زیبا و مدرن ، توانایی و کار آمدی شما را در ذهن مشتری تداعی می کند . از این رو برای هر بیزنس لازم است ، دفتری شیک و زیبا داشته باشد .  استفاده از پارتیشن های اداری شیشه ای با ایجاد این حس و افزایش آرامش مشتری ها تصمیم گیری را برای آن ها آسان تر کرده و موجب گسترش تجارت شما خواهد شد .

امر دیگری که باید به آن واقف باشید ، این است که تقسیم کننده ها از جنس شیشه ، دارای انواع مختلف هستند . برای مثال می توان به پارتیشن های دارای فریم استیل یا نوع بدون فریم ، انواع تمام قد یا نیم قد ، تک جداره دو جداره و سه جداره اشاره کرد . ضمناً اگر طراحی خاصی مد نظر دارید ، می توان انواع خاص دیگری از این دیوارها را سفارش داده و از تولید کننده بخواهید به صورت سفارشی برای شما تولید کند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *